diyet ve beslenme icin cilek e-posta: ozlem@ozlemsert.com  

 

Diyetisyen Özlem Sert Aydın İstanbulBeslenme Uzmanı Özlem Sert Aydın Tokat doğumludur. 2000 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gıda Teknolojisi , 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu.  ffffffDevamı..

 

I Anasayfa I Hakkımızda I Hizmetlerimiz I Yöntemimiz I Makaleler I Başarı Hikayeleri I Bilimsel Yayınlar I Üye Olduğumuz Dernekler I İletişim I Sorular I
Diyetisyen Ozlem Sert Aydın İstanbul

Yöntemimiz

Kilo verme sürecinde amacımız hızlı bir şekilde ideal kiloya ulaşmaktan ziyade uzun vadede yavaş ve sağlıklı bir şekilde zayıflayarak ulaşılan kiloyu korumak olmalıdır. Bunun için de gerekli olan yerleşmiş alışkanlıkları değiştirerek yeni bir yaşam tarzına uyum sağlamanız gerçekleştirilir.

Merkezimizde;

*Özgeçmişiniz detaylı bir sekilde incellenir; çocukluğunuzdan bugünüze kadar .olan süreçte kilo durumunuz, beslenme alışkanlıklarınız, aktivite durumunuz, çalışma koşullarınız kayıt edilir.

 

*Klinik bulgularınız gözden gecirilerek, sahip oldugunuz hastalıklar, kulladıgınız ilaç veya suplemanlar öğrenilir.

*Vücut analiziniz yapılarak, vücudunuzdaki kas, kemik, su oranı, yağ, BKI, BMH bakılarak olması gereken ideal değerler hesaplanır.

*Sadece size özel bir beslenme programı hazırlanır. Hedeflenen kilonuza ulaşmanız sizin metabolizmanıza, beslenme programınızı uygulamanıza, sahip olduğunuz hastalıklara ve kullanılan ilaçlara gore değişmektedir.

*Haftalık görüşmelerle sağlıklı kilo vermeniz , kilo almanız , hastalıklarınıza uygun beslenmeniz ve sonrasında korumanız sağlanır.

   

 

 

 

 

 

 

bilimsel yayınlar ve dnabilimselyayınlar ve diyet Beslenme biliminde yapılan son araştırmalar; obezite, kardiyovasküler hastalıklar, fiziksel aktivite, çocuk ve adolesan beslenmesi... fffffDevamı..

 

 
© 2008 Diyetisyen Özlem Sert Aydın. Tüm hakları saklıdır ( İstanbul ) .